Kategorie:

Jak dobrać roller z igłami do twarzy, abyśmy byli zadowoleni?

Avatar
Opublikowane przez kasia

Roller z igłami do twarzy to urządzenie, które cieszy się coraz liczniejszą marką. Mikro- nakłuwanie to jeden z tych zabiegów pielęgnacyjnych na który decyduje się niezwykle duża ilość kobiet. Ale jak wyselekcjonować roller z igłami do twarzy, https://med-store.pl/pokaz-produkt/roller-do-twarzy-4fizjo-derma-3w1/3348 by spełniał swoje pragnień oraz nam nie zaszkodził. Na rynku pojawia się coraz więcej rollerów do twarzy. Przecież który dobrać dla nas. Nie jest to zwykłe zadanie|, jednak miejmy na uwadze iż roller z igłami do twarzy ma zwykle za zadanie masaż oraz świetnie nadaje się do mezoterapii bezigłowej. Roller z igłami do twarzy jednak większość z nich wygląda podobnie, różnią się one od siebie, a właśnie te szczegóły mają wpływ na skutki naszych zabiegów. Pojawienie się mikro nakłuć zapalnych, to podstawowe zadanie rollerów. Pobudzaj one syntezę kolagenu, dzięki czemu nasza skóra robi się elastyczna i bardziej napięta. To właśnie roller z igłami do twarzy z wykorzystaniem dobrych kosmetyków, powoduje, ze kremy lepiej wchłaniają się w skórę.

Roller z igłami do twarzy jak zrobić zabieg? Pewnie wiele gabinetów kosmetycznych oferuje zabieg mezoterapii, natomiast jeśli planujemy i wiemy dokładnie jak możemy go zrobić sami w mieszkaniu. Roller z igłami do twarzy winien mięć odpowiednią długość wypustek. Jeśli zależy nam na strefach oczu igły nie powinny być dłuższe 0,25 mm max do 0,5 mm. Roller z igłami do twarzy jak po kolei przygotować się do zabiegu.

  • Powinniśmy zmyć makijaż, za pomocą delikatnego toniku, a poóżniej użyć szczotki sonicznej do oczyszczenia idealnego twarzy
  • Dezynfekujemy powierzchnię za pomocą Octenoseptu
  • Jeśli nie jesteśmy wytrzymali na ból musimy znieczulić miejsca np Lidoxinem, który działa już po paru chwilach.
  • W kolejnym etapie podajemy ampułkę stworzoną specjalnie dla nas na twarz. Roller z igłami do twarzy powinien być również rolkowany pod odpowiednim kątem, by jak najkorzystniej serum mogło wniknąć w głębię skóry. Podczas zabiegu warto jest delikatnie naciągnąć skórę.
  • Po przeprowadzonym zabiegu należy zdezynfekować twarz oraz roller z igłami do twarzy i położyć go w oryginalnym opakowaniu.
  • Po około 5 minutach na twarz należy dać krem antybakteryjny.

Roller z igłami do twarzy może powodować duże wybroczyny, które jednak po kilku dniach same się wchłoną. Należy także używać kremy mocno nawilżające. Efekt syntezy kolagenu jest długi i mniej więcej wynosi od 2-3 miesięcy. Roller z igłami do twarzy długość igły, a częstość zabiegów.:

  • wielkość igły 0,2 – 0,25- zabieg możemy wykonywać co 2 dni
  • wielkość igły 0d 0,5 -0,75 zabieg możemy wykonywać nie częściej niż raz w tygodniu
  • długość igły 1 mm zabieg możemy wykonywać nie częściej niż co 2 tydzień
  • długość igły 1,5mm zabieg przeprowadzamy co 3 tygodnie.

Roller z igłami do twarzy zapewnia wspaniałe efekty. Skóra staje się jędrniejsza, a zmarszczki po pewnym czasie robią się mniej widoczne. Zabieg jest wyjątkowo atrakcyjny i uzyskałem grono fanów. Roller z igłami do twarzy zalecamy nabyć w markowych sklepach medycznych.