Kategorie:

COMPEX zmniejszy cellulit – po jakim czasie?

Avatar
Opublikowane przez kasia

Coraz więcej kobiet nawet tych szczupłych boryka się z problemem skórki pomarańczowej. Jego zmniejszenie nie jest błyskawiczne. Na szczęście wiele gabinetów kosmetycznych oferuje zabiegi, jakie w przejrzysty sposób pomogą Ci go zredukować. COMPEX elektrostymulatory doskonale nadają się do tego ćwiczenia. COMPEX to wielozadaniowe urządzenie, które nie tylko zredukuje cellulit, lecz także zniweluje dyskomfort w okolicach barków czy łopatek. COMPEX elektrostymulatory co to dokładnie jest? Jest to jeden z najciekawszych zabiegów fizykoterapeutycznych. Wywołuje pożądany skutek organizmu przez wydzielany prąd o małym napięciu. Wzmacnia osłabione mięśnie oraz relaksuje. Kiedyś taki zabieg można było wykonać jedynie w profesjonalnym gabinecie. Teraz COMPEX możemy zakupić i wykonać zabieg samemu w domu. COMPEX jak pracuje? Jest to szczególnie łatwe urządzenie, które emituje prąd poprzez elektrody nalepione na wskazane partie ciała. Możemy wymienić dwa główne typy elektrostymulacji:

  • mięśniowo-nerwową (NMES)
  • przezskórną stymulację nerwów (TENS)

COMPEX tego rodzaju urządzenia mają dwa style pracy, Więc aby przeprowadzać elektrostymulację nie musisz kupować dwóch odrębnych urządzeń. COMPEX są to niesłychanie rozwinięte urządzenia na rynku. Korzystają z nich zazwyczaj sportowcy, lecz także rewelacyjnie sprawdzają się w rehabilitacji jak również przy leczeniu bólu. COMPEX możemy kupować w sklepach medycznych. Istotne jest byśmy dobrali prawidłowe urządzenie do swoich oczekiwań. Nie zawsze najdroższe oznacza najwspanialsze. Warto tu zaznajomić się ze specyfikację przed zrobieniem zakupu. COMPEX możemy je nabyć w dwóch odmianach z przewodem, gdzie jest podłączenie do prądu|, lub bezprzewodowo na baterię. W zależności od wyselekcjonowanego modelu, do dyspozycji będziesz miał różne funkcje MI. Jest to zaawansowana technika, jaka sama zoptymalizuje urządzenie do stanu mięśni. W modelach bezprzewodowych technologia MI może być wyłącznie wykorzystywana za pomocą specjalnego sensora, który znajduje się na drugim przewodzie.

Pomiar mięśnia jest wykonywany w pewnym punkcie. W przypadku COMPEX przewodowego moduł robi pomiar na od razu w każdej elektrodzie oddzielnie. COMPEX po jakim okresie są zauważalne rezultaty? W okresie użytkowania urządzenia możesz już zobaczyć np zmniejszenie dyskomfortu. Ale jest to rezultat tylko chwilowy. Na pewno przyniesie ulgę. Ale aby był on trwały musimy elektrostymulator COMPEX używać regularnie. Jak w przypadku wzmocnienia mięśni oraz nerwów. COMPEX w domu na co jest potrzebny:

  • bóle mięśniowo-szkieletowe o różnej przyczynie
  • przeciążenie mięśni
  • napięcie mięśni
  • choroba zwyrodnieniowa stawów
  • dyskomfort barków dyskomfort kręgosłupa
  • napięciowe bóle głowy
  • bóle menstruacyjne.

COMPEX https://med-store.pl/producent/compex/66 czy warto? Jeśli masz jeden z wymienionych kłopotów, warto na pewno zakupić sprzęt oraz często wykorzystywać go w domu. Rezultaty są naprawdę błyskawiczne. Ale jeżeli chorujesz na nowotwór, masz rozrusznik serca czy padaczkę przed jego używaniem musisz skonsultować się z specjalistą. Te przypadłości raczej dyskwalifikują cię do stosowania COMPEX.