Kategorie:

Która mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo będzie dla nas najlepsza oraz jaka jest jej wartość zakupu

Avatar
Opublikowane przez kasia

Mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo robi się coraz niezwykle ciekawa. Akupresura pochodzi z Azji i polega na ucisku określonych punktów na ciele. Mata do akupresury eco jest bardzo bezpieczna w stosowaniu, a używana jest zwykle do leczenia bóli przewlekłych np kręgosłupa. Mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo jest od wielu lat stosowana do walki z bóle. Została wymyślona przed specjalistów. Pierwsze wzmianki o akupresurze możemy już spotkać 7 tys lat temu. Mata do akupresury eco składa się zasadniczo z maty i również możemy do zestawu zakupić poduszkę, która również pokryta jest wypustkami.
Czym kierować się przy wyborze maty? Są 3 kluczowe czynniki, które potrafią mieć wpływ na nasz wybór. Ważny spośród nich to jaki rozstaw kolców posiada mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo, jej wielkość oraz materiał spośród jakiego została wykonana. Mata do akupresury eco jak sama nazwa wskazuje została z materiałów ekologicznych głównie z lnu i włókna kokosowego. Kolce są pokryte antybakteryjnym materiał, dzięki czemu mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo może być używana przez wiele osób. Jeżeli chodzi o rozstaw kolców im jest ich więcej to mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo będzie lepsza w leczeniu.

Standardowo posiadają one jakieś 4 tys kolców ale są i takie, które posiadają ich aż 8 tys. Jednak przed jej zakupem powinniśmy wsiąść po uwagę dyskomfort jaki powszechnie taka mata do akupresury eco możne u nas wywołać. Jeżeli nigdy nie mieliśmy do czynienia z matami to powinniśmy je najpierw przetestować i odkryć taką która nam najbardziej pasuje. Mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo może posiadać też różny wymiar. Jeżeli chcesz ją używać w mieszkaniu i nacisk ma być na dużo punktów akupunkturowych to zalecam dużą matę. Jeżeli mata do akupresury eco ma być przez ciebie brana do pracy lub na siłownię i planujesz nią niwelować dyskomfort w niewielkiej części to możesz śmiało kupić niewielką matę. Dodatkowe wyposażenie do maty to np poduszka lub pokrowiec, dzięki której szybko spakujemy nasz sprzęt. Mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo będzie wydajna przy:

  • dyskomforcie kręgosłupa (np. rwa kulszowa),
  • zmianach zwyrodnieniach,
  • stanach zapalnych narządu ruchu,
  • bólach stawów,
  • migrenach, porannych sztywnościach karku,
  • dyskomforcie nóg,
  • stanach ogólnego wykończenia i wyczerpania naszego ciała,
  • stanach depresyjnych i stresowych.

Jak każdy sprzęt ma też przeciwwskazania które są skierowane do dziewczyn w ciąży, jak również osób, które posiadają otwarte rany. Mata do akupresury eco nie tylko pomoże złagodzić cierpienie i zmniejszyć napięcie mięśniowe, ale po takiej sesji Twoje ciało jest, zrelaksowane i wypoczęte . Normalnie powinniśmy jej użytkować około 20 minut dziennie. Pamiętajmy jednak, że mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo https://med-store.pl/pokaz-produkt/mata-do-akupresury-4fizjo-lniana-z-luskami-gryki-i-kokosem-czarno-zlota/3136 musi być wykorzystywana regularnie. Osoby młode na samym początku mogą czuć ból, jednak łatwo do niego się przyzwyczajają, a po kilku terapiach będzie on już znacznie mniejszy.