Kategorie:

Gdzie najkorzystniej jest kupować elektrostymulator mięśni Compex, by służyły nam przez dużo lat.

Avatar
Opublikowane przez kasia

Elektrostymulator COMPEX to zabieg fizjoterapeutyczny, jaki polega na stymulacji określonych nerwów lub mięśni, które poprzez wygenerowany impuls elektryczny powoduje skurcz. Elektrostymulatory COMPEX to całkowicie innowacyjna i stabilna forma walki z bólem. Elektrostymulator mięśni COMPEX wykorzystywana są w Polsce od niedawana, natomiast dzięki temu, że urządzenia są ogólnodostępne, każdy z nas może je zakupić również wykorzystywać sam w mieszkaniu. COMPEX może być wykorzystywany w domu i jest w 100% bezpieczny.
Elektrostymulator COMPEX możemy podzielić je na 2 rodzaje:

 • TENS – używana do usuwania dolegliwości bólowych. Idealnie sprawdza się przy bólach reumatycznych, a również przy złamaniach.
 • EMS – przekazuje impuls do nerwów motorycznych doskonale sprawdza się przy kontuzjach i do wzmocnienia mięśni u pań leżących. Hamuje także występowanie zakrzepicy po wszelkich zabiegach.

COMPEX jest doskonałym zabiegiem na polepszenie u nas

 • przepływu krwi
 • działania mięśni po zabiegach
 • niwelowania ból
 • przyspieszenia spalania tkanki tłuszczowej
 • rozwijania masy mięśniowej

Stymulacja TENS jest rekomendowana w przypadkach redukowania czucia bólu:

 • po operacjach/zabiegach
 • przy rehabilitacji
 • fantomowego
 • przy kontuzji

Założeniem terapii EMS jest: wzmocnienie i zwiększenie wybranego mięśnia czy grup mięśni. Elektrostymulator mięśni COMPEX jak leczą? Elektrostymulator COMPEX głównie wykorzystuje się tutaj COMPEX TENS, który redukuje ból jednak pamiętajmy, iż go nie niweluje. Elektrostymulator mięśni COMPEX https://med-store.pl/pokaz-produkt/elektrostymulator-compex-fit-30/2247 powoduje skurcze mięśniowe wymuszane impulsami elektrycznymi. Skurcze mogą przybierać rodzaj masażu rozluźniającego mięśnie i poprawiającego samopoczucie. COMPEX mini sprawdza się również doskonale przy spalaniu tkanki tłuszczowej. Impulsy jakie są tworzone przez COMPEX wywołują skurcz konkretnych mięśni. By wykonać skurcz organizm potrzebuje wziąć energie i dzięki temu spala on tkankę tłuszczową. Elektrostymulatory COMPEX przenigdy nie zastąpią nam ruchu i potrafią wyrzeźbić jedynie niewielką grupę mięśni. One samo jako urządzenia są po prostu stosunkowo niewielkie.

Nowoczesne i bezproblemowe w obsłudze stymulatory są doskonałym rozwiązaniem dla poszukujących sprzętu do terapii elektrostymulacją EMS w domu także w klinikach medycznych. Modelowanie sylwetki użycie – elektrostymulator mięśni compex staje się coraz bardziej popularne, a dzięki postępowej aparaturze także znacznie skuteczne. Obszary najczęściej poddawane zabiegowi wśród dziewczyn to brzuch, uda i pośladki. Elektrostymulator COMPEX leczenie nietrzymanie moczu. Ten sposób za pomocą COMPEX stoi się szczególnie modny w rehabilitacji uroginekologicznej. Terapia ma za zadnie ćwiczenie trudno dostępnych mięśni Kegla u kobiet. Elektrostymulatory COMPEX używane są zwykle u pań po męczących porodach lub zabiegach. Naturalna stymulacja tej partii mięśni niestety jest wyjątkowo ciężka i tu z pomocą przychodzą nam elektrostymulator mięśni COMPEX, które zachęcają je do pracy niwelując nieprzyjemnym skutkom ich osłabionej siły mięśniowej.