Kategorie:

Jak uzyskać dobre bańki chińskie do masażu twarzy by osiągnąć szybko efekty?

Avatar
Opublikowane przez kasia

Bańki chińskie do twarzy staja się coraz szczególnie atrakcyjne. Coraz więcej pań decyduje się na serię zabiegów. Bańki chińskie na twarz są metodą która pochodzi z Azji i była używana już kilkaset lat temu. Bańki chińskie do masażu twarzy to często małych wymiarów bański silikonowe, które potrafimy nabyć w każde perfumerii lub sklepie kosmetycznym. Masaż pomaga uelastycznić i odmłodzić skórę, korzystnie wpływa na poprawę przepływu limfy. Rezultaty mogą być zauważalne już po pierwszym użyciu, ale by osiągnąć zaplanowany cel, zabieg powinno się wykonywać systematycznie. Dodatkowo rozluźnia napiętą skórę oraz usprawnia przepływ jej ukrwienie. Bańki chińskie do masażu twarzy wpływają też znacznie dobrze u pań borykających się z migrenami głowy. Bańki chińskie do twarzy nie powinny być używane u pań, które mają cerę naczyniową, gorączkę, nadciśnienie oraz otwarte skaleczenia czy rany. Bańki chińskie na twarz powinny być stosowane parę razy w tygodniu. Jeżeli tylko zauważymy oznaki starzenia naszej skóry jak drobne zmarszczki itp. Bańki chińskie do masażu twarzy nie tylko ją napinają, ale możemy spodziewać się poprawy koloru skóry oraz wzmocnienia procesu detoksykacji.
Bańki chińskie do twarzy jak wygląda zabieg?
Oczywiście potrafimy sami wykonać go w domy, natomiast warto jest udać się też do profesjonalnego salonu. Bańki chińskie do masażu twarzy powinny być stosowane na oczyszczoną skórę. Więc ważnym etapem przed przystąpieniem do masażu winno być dokładne oczyszczenie mleczkiem całej twarzy. Na wstępie bańki chińskie na twarz używane są do pobudzenia pracy naczyń limfatycznych. Ulokowanie baniek czyli zassanie skóry przez bańki chińskie do twarzy winno być miłe, jeżeli natomiast odczuwamy dyskomfort znaczy to, że bańska zassała skórę zbytnio mocno.

Bańki chińskie do masażu twarzy powinny być używane od środka na zewnątrz. W ten sposób prowadzimy limfę do jej odpływów. Szyja jednak jest masowana ruchami podłużnymi, a czoło okrężnymi. Bańki chińskie na twarz ich wykorzystanie nie winno być dłużej niż 15-20 minut w ciąg jednej sesji. Jeżeli zauważysz siniaki bądź inne przebarwienia, masaż nie winien być prowadzony aż do zejścia niedoskonałości. Trzecim etapem masażu, jest masaż odprężający, który odpręży cie i zrelaksuje. Końcowym krokiem jest nakremowanie twarzy kremem oraz dokładne go wmasowanie.
Bańki chińskie do twarzy jakie najlepiej jest kupować?
Najbardziej znane bańki chińskie do masażu twarzy to bańki silikonowe, które są popularne w użyciu. Na rynku także powszechne są bańki gumowo-szklane typu gruszki, które mają łatwy system zasysania zapewniający bezproblemowy i estetyczny masaż. W wielu sklepach komputerowych czy stacjonarnych drogeriach odkryjesz bańki chińskie na twarz, które na pewno spełniają twoje wymagania. Ważną zaletą ich jest to, że są dość tanie. Komplet dobrych baniek to wydatek około 30 zł w zależności od sklepu. Bańki chińskie do masażu twarzy powinny być używane regularnie i to jest najważniejsza, by osiągnąć wymarzony rezultat.