Kategorie:

Jakie efekty da nam wałek wieloigłowy lyapko i kiedy korzystnie jest go wykorzystywać.

Avatar
Opublikowane przez kasia

Wałek igłowy uniwersalny to imponujące urządzenie o dużym spectrum zastosowania. Został doceniony i jest rekomendowany przez rehabilitantów czy lekarzy. Wałek wieloigłowy lyapko przez mnóstwo kobiet jest niedoceniony, gdyż jego igły nakłuwają skórę. Większość z nas po prostu się go boi. Wałek lyapko średni to aplikator wieloigłowy, jaki ma na swojej powierzchni specjalne igły. Wypustki mogą być wykonane z srebra lub plastikowego tworzywa. Wałek lyapko3,5mm ma też funkcyjną rączkę, która daje prowadzenie rolki z igłami po naszym ciele. Wałek igłowy uniwersalny może posiadać różnie umiejscowione wypustki, które tylko prezentują się groźnie, nie są one w stanie skaleczyć naszej skóry. Dlatego jest on wyróżniany dla pań ze cerą wrażliwą. Igły i wypustki sprawiają, że powiększa się przepływ krwi i limfy oraz zwiększa dopływ tlenu do mięśni, co przyspiesza regenerację i odbudowę tkanek. Wałek wieloigłowy lyapko jest wykorzystywany do obserwacji dużych mięśni, aby bardziej pobudzić tkanki i wymasować mięśnie głębiej, niż jest to w stanie wykonać gładki roler.

Wałek lyapko średni ma za zadnie wpływać na punkty akupunkturowe na naszym ciele. Wypustki na wałeczku są dokładnie wyprofilowane, dzięki czemu nie trzeba martwić się o trafianie w znaczące punkty. Do obciążeń dochodzi zwykle podczas ćwiczeń i przeprowadzanych treningów niesystematycznie. Więc w tym przypadku doskonale sprawdzi się wałek wieloigłowy lyapko, https://med-store.pl/pokaz-produkt/aplikator-wieloiglowy-lyapko-walek-do-twarzy-35-mm/2227 jaki nie tylko rozluźni nasze mięśnie, lecz również poprzez nakłuwanie naszej skóry powiększy ukrwienie wyselekcjonowanych części ciała. Wałek igłowy uniwersalny dokładamy do bolącego mięśnia i zaczynamy masaż od góry do dołu. Masujemy tak długo, aż przestaniemy czuć dyskomfort Tego rodzaju zabieg nie należy często do komfortowych, a odczuwany dyskomfort może sprawiać nam dosyć istotny dyskomfort. Wałek wieloigłowy lyapko to dużo zalet z jego używania

  • usuwa skórkę pomarańczową
  • łagodzi napięcie mięśniowe
  • zmniejsza stres
  • poprawia przepływ limfy
  • niweluje występowanie kontuzji.
  • automasaż wykonywany za pomocą rollera pomaga w rozbiciu zgrubień powstałych na tkance łącznej oraz wzmaga produkcję kolagenu.

Wbrew pozorom taki wałek lyapko3,5mm stosuje się bardzo naturalnie i każdy z nas może go nabyć w specjalnym sklepie. Wartość jego nie jest ogromna, a rezultaty masażu zobaczymy już po 10 minutach używania. Wykorzystywanie takich wałków wymaga pewnej praktyki i poznania odpowiedzi naszego ciała. Musimy wybrać wałek lyapko średni z drobniejszą liczbą igieł, dla osób, które nie używały go jeszcze, ale bardzo by chciały spróbować. Wielkość i rozstawienie igieł jest tu szczególnie znaczące i każdy powinien dopasować dogodne dla siebie rozwiązanie. Głębokość penetracji także powinna być przystosowana do naszych możliwości. Wałek wieloigłowy lyapko jest przeważnie przez sportowców, a też poprzez kobiety zaczynające przygodę ze sportem.