Kategorie:

Gdzie dobrać odpowiednie leżanki rehabilitacyjne, aby były bezpieczne dla pacjenta.

Avatar
Opublikowane przez kasia

Kozetki rehabilitacyjne dobrze sprawdzają się również w gabinetach masażu jak i gabinetach lekarskich. Leżanka do rehabilitacji są zaplanowane w taki sposób, aby komfortowo pracowało się na nich fizjoterapeutom, jednak dodatkowo chory w momencie terapii czuł się wspaniale.
Leżanki rehabilitacyjne możemy rozbić na dwie części:

  • 1. kozetki rehabilitacyjne standardowe bez dodatkowego wyposażenia
  • 2. leżanki rehabilitacyjne elektryczne, jakie możemy spotkać często w prywatnych gabinetach.

Jak każdy zapewne z nas wie leżanka do rehabilitacji to meble, na jakich badamy pacjenta. Występują też na uczelniach lub w placówkach medycznych. Podstawowe wyposażenie normalnej – leżanka do rehabilitacji to część do leżenia oraz bezpieczne nogi, jakie posiadają specjalne antypoślizgowe zabezpieczenie. Kozetki rehabilitacyjne możemy spotkać w znacznie rozbudowanej linii czyli elektryczne. Na 100% różnią się one cena, gdyż ilość funkcji może być przez nas doprecyzowana. Leżanki rehabilitacyjne można zaadaptować do zabiegu czy potrzeb chorego, również pod względem ustawienia sekcji zagłówka, wyliczyć również – leżanka do rehabilitacji 1 sekcyjna, 2 sekcyjna, 3 sekcyjna lub 4 sekcyjna. Każda z grup potrafi się dodatkowo dzielić na kilka części. Im stół posiada więcej sekcji i ma mnóstwo części, tym jest niezwykle mobilny i praktyczny. Regulowany zagłówek umożliwia badanie pacjenta oraz realizowanie zabiegów zarówno w pozycji półleżącej, jak i leżącej. Barwy – leżanka do rehabilitacji są tu niezwykle różne. Możemy wybrać ze standardowych odcieni lub zakupić droższe obicie. Kozetki rehabilitacyjne posiadają też możliwość lakierowania proszkowego nóg na dobrany przez nas kolor, jaki będzie nam odpowiadał do wnętrza. Jest to natomiast kolejna opcja za którą musimy zapłacić. Na rynku rzeczywiście możemy spotkać kozetki rehabilitacyjne używane. Jest to właściwa wersja dla osób jakie otwierają gabinet i nie posiadają kapitałów na nabycie nowej. Sumy na pewno będą niższe, a większość gabinetów po prostu nie może funkcjonować bez niej. Powinniśmy pamiętać, że z czasem lat jak każda rzecz ulega uszkodzeniu i jeżeli zdecydujemy się na nabycie używanej leżanki powinniśmy ją dokładnie obejrzeć, a najkorzystniej poprosić o Fv kupna.

Leżanka do rehabilitacji zakup jej innowacyjnej to zalety takie jak idealna jej wytrzymałość techniczna pod każdym względem, bez ryzyka niekontrolowanego poluzowania się części leżanki, co potrafiłoby wpływać uszkodzeniem ciała. Leżanki rehabilitacyjne https://med-store.pl/pokaz-produkt/stacjonarna-2-sekcyjna-kozetka-rehabilitacyjna-sumer-kr/2507 powinniśmy znajdować wedle naszych potrzeb. Powinny być one dostosowane do potrzeb szpitala, gabinetu, pracy rehabilitanta, lecz także potrzeb i pragnień chorych. Leżanka do rehabilitacji należy poprzedzić wyłonieniem zasad, którymi są największe obciążenie, regulacja wysokości, szerokość leża oraz zastosowanie. Te wszystkie funkcje pozwolą nam bezpieczną pracę z pacjentem, natomiast samemu cierpiącemu na odczuwanie lżejszego dyskomfortu podczas terapii. Kozetki rehabilitacyjne jest ich faktycznie ogromny wybór na rynku i każdy znajdzie dla siebie odpowiednią. Ja polecam nabycie ich w hipermarketach komputerowych, bowiem jest ich tam najwięcej zarówno pod względem funkcjonalności jak i wyboru odcieni.