Kategorie:

Czy taka mata z kolcami z poduszką nadaje się dla wszystkich?

Avatar
Opublikowane przez kasia

Mata z kolcami do akupresury dla kogo się nadaje?
Czy mata z kolcami będzie właściwa dla Ciebie? Mata z kolcami z poduszką który wybrać rozmiar? Jeśli dręczą cię te wszystkie pytania zachęcamy do zapoznania się z poniższym tekstem, w którym postaramy się odpowiedzieć na powyższe zagadnienia. Coraz więcej kobiet ma siedzący styl życia, przebywanie w tej samej pozycji niejednokrotnie prowadzi do ciągłych bólów pleców lub szyi. Mata z kolcami do akupresury stanowi świetne lekarstwo i działa w zmniejszenie dyskomfortu. Mata z kolcami do rehabilitacji do czego się nadaje? Mata z kolcami na kręgosłup została ona wyprodukowana przez chińskich lekarzy, zajmujących się akupresurą. W współzależności od wybranego zestawu potrafimy mieć – mata z kolcami z poduszką, jaka jest w nietypowych rozmiarach.

Wszelkie elementy pokryte są wypustkami, które pod wpływem ciężaru naciskają bolące miejsca. Nacisk działa na organizm w ten sam sposób co normalny masaż – łagodzi napięcie mięśniowe, wzmacnia układ krwionośny. Działa leczniczo na nasz system. Wypustki są wyprodukowane z plastiku czy metalu te z niklu czy idealne dla dziewczyn początkujących, bo mogą powodować silny ból. Wypustki przymocowane są w kilkunasty rzędach do maty, dzięki czemu ucisk jest równy. Występują one w różnej liczbie, są mata z kolcami z poduszka które mają nawet 18 tysięcy kolców. Lekkie zaczerwienienie skóry oraz drobne wgłębienia informują o leczniczym działaniu maty i ciekawszym ukrwieniu określonego miejsca.
Przy jakich problemach zdrowotnych mata z kolcami będzie dobra?

  • bóle stawów
  • bóle kręgosłupa
  • skórka pomarańczowa
  • stress
  • łagodzenie bóli miesiączkowych

Mata z kolcami do rehabilitacji jak działa? Są bardzo w użyciu. Wystarczy położyćsię na delikatnym podłożu i po prostu się na nich ułożyć. Istotne jest to żeby miejsce kontaktu z wypustkami, które nas boli było pozbawione ubrania. Jeżeli na samym początku na macie z kolcami sprawia nam ból możemy ją zabezpieczeń cienkim kocem. Dużo kobiet, bardzo chwali sobie działanie maty, jednak miejmy na uwadze, żeby używać ją stale. Jeżeli zamierzamy zmniejszyć ucisk na ciało możemy mate położyć na miękkim podłożu, wtedy ucisk na nasze ciało będzie delikatniejszy. Mata z kolcami na kręgosłup – osoby niedoświadczone również bardziej podatne na ból mogą zaczynać przygodę z kolcami od 5 do 10 minut terapii dziennie i idealnie jeżeli będą to wypustki z plastiku. Gdy przyzwyczaisz się do nacisku, będziesz w stanie czerpać z maty coraz dłużej. Mata z kolcami na kręgosłup możesz nawet przebywać na niej 40 minut dziennie, oglądając telewizję czy pracując przy komputerze. Mata z kolcami do akupresury to właściwy środek na walkę z bólem w prywatnym zaciszu. Lecz przed jej zastosowaniem winniśmy się skontaktować ze lekarzem, który dokładnie poleci nam wykonywane zadania. Miejmy na uwadze, że mata z kolcami do akupresury nie zastąpi nam prawdziwej terapii, natomiast na 100% nam pomoże jeżeli będziemy ją mądrze i często używać. Dodatkowo, ciało po sesji leżenia na macie do akupresury jest odprężone, zrelaksowane. Radzi się, aby ułożyć się na macie przed snem, co sprawi większe zaśnięcie oraz silny sen.
Mata z kolcami z poduszką https://med-store.pl/akupunktura-i-akupresura/maty-do-akupresury/12/4 przeciwwskazania do używania

  • otwarte rany lub infekcja skóry
  • padaczka
  • choroby układu krążenia
  • ciąża