Kategorie:

Gdzie kupić nowoczesny stół do rehabilitacji, aby komfortowo się na nim robiło masaż

Avatar
Opublikowane przez kasia

Stół rehabilitacyjny to nieodzowny element wyposażenia gabinetów fizjoterapeutycznych, masażu, a również gabinetów spa. Niezwykle znaczące jest to, by przed nabyciem dobrać dobry polski stół do rehabilitacji, wygodny dla chorego, ale również ułatwiający pracę masażysty.
Jak dobrać pośród tylu ofert stół do rehabilitacji, który zaspokoi wszelkie nasze oczekiwania?
Musi się odpowiedzieć na kilkanaście poniższych zagadnień:
Jakie zastosowanie będzie miał stół rehabilitacyjny? Na samym wstępie należy określić, gdzie stół do rehabilitacji będziemy używać czy stacjonarnie jedynie w gabinecie, czy jednak będziemy jeździć do chorego. Polski stół do rehabilitacji stacjonarny zastosowany jest wyłącznie w gabinetach czy instytucjach medycznych. Taki stół do rehabilitacji jest większy, ma solidniejszą budowę również o wiele więcej funkcji. Jego zasadnicza wadą jest waga, jest on po prostu ciężki i nie można go przenieść. Stół do rehabilitacji stacjonarny możemy nabyć z znaczniejszą ilością punktów, które na 100% polepszą nasz komfort pracy. Ustalana wysokość czy dobre ustawienie zagłówków, pozwala bowiem na izolację poszczególnych obszarów ciała i ćwiczenie wybranych mięśni. Funkcja fotela da nam podniesienie chorego do pozycji siedzącej, która również jest wyjątkowo cenna. Stół do rehabilitacji https://med-store.pl/stoly-do-masazu-i-rehabilitacji/7 z możliwością sterowania na pilota stał się bardzo modnym rozwiązaniem wśród masażystów. Powinniśmy pamiętać, że polski stół do rehabilitacji może również składać się z 5-7 cześć, stosowany jest on głównie w terapii manualnej. Dlatego określenie zakresu pracy poprzez rehabilitanta ma jednocześnie duże znaczenie. Stół do rehabilitacji przenośny, na 100% będzie posiadał ograniczoną użyteczność w zestawieniu do stołu stacjonarnego. Stół rehabilitacyjny przenośny charakteryzuje się:

  • Niską wagą
  • Lekką ramą
  • Mobilnością
  • Ceną stołu

Istotna rola stołu do terapii to zarówno jego składanie, które musi dokonywać się szybko i bezproblemowo. Regulacja takiego stołu rehabilitacyjnego jest również zasadniczym aspektem wyposażenia. Powinien zawierać odpowiedni pokrowiec i wózek do przewozu, aby szybko można było spakować polski stół do rehabilitacji i zawieźć do chorego. Polski stół do rehabilitacji a walory estetyczne? Ważne jest by stół rehabilitacyjny, jaki stoi w głównym punkcie gabinetu charakteryzował się wysokimi walorami estetycznymi. Kolor stołu powinien pasować do pomieszczenia, a materiał zastosowany do wyrobu stołu powinien być zrobiony starannie. Dobry stół do rehabilitacji jest nie tylko ładny i modernistyczny design, ale również świadczy o wpływu naszego gabinetu. Komfort osoby masującej, a polski stół do rehabilitacji.

Duży blat, na 100% będzie odpowiedniejszy dla chorego do leżenia. Blaty które posiada stół do rehabilitacji to średnio 60 cm może być rozbudowany o kolejne 20 cm albo nawet może mieć szerokość 90 cm. Pianka im jest ona pełniejsza, tymże osoba masowana na stole odczuwał korzystniejszy komfort. Pianka nie wypływa znacząco na wagę stołu, więc możemy również wybrać bardziej elegancki przenośny stół do rehabilitacji. Kupując dobry dla nas stół do rehabilitacji powinniśmy również zwrócić uwagę na gwarancję. Ile trwa, czy będziemy mogli przedłużyć okres gwarancyjny, jaki jest serwis itd. Stół do rehabilitacji musi być nie tylko wygodny dla chorego, ale również dla pani wykonującej masaż. Zatem przed zakupem warto jest zapoznać się z opiniami o wybranym przez nas modelu lub zapytać o detale w hipermarkecie.