Kategorie:

Bańki gumowe na cellulit kiedy najkorzystniej jest je używać? Czy warto przeprowadzać zabieg w mieszkaniu?

Avatar
Opublikowane przez kasia

Bańki chińskie gumowe ciesz się coraz szerszym zainteresowaniem. Rezultaty są naprawdę szybkie także możemy je zauważyć już po kilku tygodniach stosowania. Bańki gumowe nie tylko napinają skórę pośladków lub brzucha, ale też mogą wyrzeźbić naszą sylwetkę, a przede wszystkim zniwelować cellulit – bańki gumowe na cellulit. Masaż wykonuje się także na bóle mięśni i dobrze rodzi sobie w zniwelowaniem bólów kręgosłupa.
Bańki chińskie gumowe jak wyglądają?
Bańki gumowe to kategoria baniek próżniowych, których strategia działania, to zaciąganie tkanki pod powstałym ciśnieniem. Są one zazwyczaj wyprodukowane z gumy czy sylikonu, jednak też możemy spotkać takie wyprodukowane ze szkła lub bambusa. Bańki gumowe na cellulit https://med-store.pl/banki-chinskie/banki-chinskie-gumowe/9/9 występują w różnych rozmiarach, dzięki czemu możemy dostosować ich moc do wybranej przez nas części ciała:

  • o wielkości 5-10 cm bańki gumowe dedykowane są do masażu większych części ciała jak uda czy brzuch
  • o wielkości 2-5 cm bańki chińskie gumowe świetnie sprawdzają się przy masażu twarz czy łydek.

Bańki gumowe na cellulit jak wykorzystywać?

  • 1. Przed przystąpieniem do zabiegu, skóra powinna być właściwie nawilżona specjalnymi balsamami do masażu lub zwykłą oliwką.
  • 2. Bańki gumowe na cellulit przytwierdź do wyselekcjonowanej części ciała i wyeliminuj nadmiar powietrza. Kształt który posiadają bańki chińskie gumowe zezwala koordynować z jaką bańka gumowa jest zasysana do ciała.
  • 3. Czas masażu jest zależny od części ciała. Masaż bańką chińską winien przebiegać od 15 do 30 minut. Można go powielać nie częściej niż co 2-3 dni. Pełna seria zawiera średnio około 10 zabiegów.
  • 4. Zbyt duża moc wykorzystana przy masażu może doprowadzić powstanie siniaków w miejscach delikatnych jak np. wetrze ud.

W jaki celu są wykorzystywane bańki chińskie gumowe?
Bańki gumowe na cellulit są wyjątkowo efektywnym zabiegiem do walki z rozstępami czy cellulitem. Jest toż technika nieinwazyjna i tania, dlatego coraz więcej dziewczyn z niej korzysta. Bańki gumowe na cellulit są tanie, a masaż już po paru zabiegach daje rezultat. Dzięki niemu nasza twarz staje się zrelaksowana i napięta, a skórka pomarańczowa zaczyna znikać. Masaż polepsza mikrokrążenie i usuwa tkankę tłuszczową, a cera robi się delikatniejsza i zdrowsza.
Bańki gumowe są także używane w łagodzeniu chorób bólowych. Niwelują bóle kręgosłupa, ale także zmieszają napięcie spowodowane stojącym trybem życia. Masaż nie winien być robiony, u ludzi z wadami postawy.
Masaż bańką chińską w celach leczniczych możemy wykorzystać w:

  • dolegliwościach kręgosłupa (mięśniowopochodnych);
  • dolegliwościach mięśniowych;
  • dolegliwościach płucnych;
  • problemach ukrwienia danej okolicy.

Czy bańki gumowe na cellulit powinniśmy używać sami w mieszkaniu?
Oczywiście tak, lecz przed zabiegiem winniśmy się stosownie do niego przygotować. Umyć, osuszyć skórę, jak też odpowiednio ją nawilżyć olejkami jak np. jojoba, kokosowy. Bańki gumowe powinny mieć temperaturę około 40 stopni, dlatego rozsądnie jest ją przed zabiegiem zmoczyć w letniej wodzie. Następnie postępujemy jak w wyżej opisanych punktach. Jednakże powinno się pamiętać, żeby zabieg wykonywać zawsze w kierunku sera. Dlatego bańki chińska gumowa winnym być zaciągane w najniższym miejscu oraz kulistymi ruchami masaż winien być kierowany w górne partię ciała. Pamiętajmy, że sam masaż nie zrobi cudów musimy zmienić przede wszystkim zwyczaje żywieniowe, aby skutki były faktycznie imponujące.