Kategorie:

Wałek dr lyapko jakie skutki możemy otrzymać używając go regularnie?

Avatar
Opublikowane przez kasia

Wałek dr lyapko jest to aplikator, który cieszy się coraz liczniejszą popularnością. Jego firma wzięła się od znanego Dr Nikolay Lyapko, który nie tylko jest dobrym rehabilitantem, ale osobą niezwykle cenioną w świecie refleksologii. Wałek dr lyapko miał wspomóc rehabilitację, poprawić nasze samopoczucie. Pierwszy aplikator został wykonany w 1988 roku. Wraz z postępem jego budowa także materiał dostosowywał, aż do tych które współcześnie możemy zakupić w sklepach medycznych. Wałek dr lyapko możemy dziś dostać w 5 generacji, nie posiada zamienników. Jest to oryginalny projekt. Wałek dr lyapko jak się prezentuje? Wałek dr lyapko, który wyprodukowany jest z gumy, pokryty specjalnymi wypustkami. Igły są zbudowane z takich metali jak: miedź, żelazo, cynk, nikiel czy srebro. Wałek dr lyapko może mieć różne kształty. Zazwyczaj możemy poznać: Wałek dr lyapko do buzi 3,5 mm. Jest to akcesorium poręczne, z jakim każdy bez problemu sobie poradzi. Ujędrnia, napina skóra, poprawia stymulacje kolagenu. Wałek dr lyapko uniwersalny 3,5 mm Wałek dr lyapko https://med-store.pl/aplikatory-wieloiglowe-lyapko/30 duży 5,0 mm ten rodzaj stosujemy na większe części ciała jak uda. Umożliwia zachować zdrowy wygląda skóry. Umożliwia w walce z pomarańczową skórką. Wałek dr lyapko korzyści jego używania:

  • usuwa cellulitem
  • poprawia przemianę materii
  • ujędrnia i napina skórę
  • ulepsza trawienia – aplikatory ułatwiają pracę jelit, wątroby bądź też żołądka.
  • działa przeciwbólowo, szczególnie w przypadku rwy kulszowej
  • poprawia ogólny stan zdrowia, dlatego w długiej perspektywie możemy odejść od tabletek przeciwbólowych.
  • umożliwia nam się odprężyć
  • zmniejsza napięcie mięśniowe
  • zmniejsza opuchlizny także stany zapalne,
  • poprawia wygląd skóry i odmładza ją.

Wałek dr lyapko jak wpływa na nas? Spore znaczenie ma tutaj wielkość wałka do obszaru stosowania oraz liczby igieł. Wałek dr lyapko wywołuje reakcję miejscowo-odcinkową oraz ogólną. W miejscu, w jakim będziesz robić masaż, szybko zobaczysz pierwsze wyniki. Ujędrniona, lepsza i młodziej wyglądająca skóra bez rozstępów i skórki pomarańczowej.

Wałek dr lyapko powinien być użytkowany dokładnie co najmniej 10 minut na każdej masowanej części ciała. Dokładny okres jego wykorzystywania jest określony od preferencji i doświadczenia bólowego osoby masowanej. Jeśli wałek dr lyapko ma być stosowany do barków powinno się poprosić druga osobą do wykonani masażu. Sami nie będziemy w stanie tegoż dokonać. Wałek dr lyapko bez problemu możemy stosować sami w domu. Ale zanim to uczynimy powinniśmy zapoznać się z przeciwwskazaniami. W ciągu pierwszego użycia zauważymy jak wałek dr lyapko rzutuje na niektóre przez nas część ciała. Na początku masaż nie powinien trwać dłużej niż 5-8 minut, abyśmy się do niego nie zniechęcili. Możemy również sprawdzić, czy nie mamy po jego stosowaniu nie pojawi się się u nas reakcja alergiczna. Wałek dr lyapko to szczególna również niezwykle użyteczna metoda do poprawy elastyczności naszej skóry. Użytkowanie go regularnie rzeczywiście może przynieść rewelacyjne i szybkie efekty.