Kategorie:

Bańki chińskie antycellulitowe jak dobrać te najkorzystniejsze w sklepach i czym się od siebie odróżniają?

Avatar
Opublikowane przez kasia

Bańka silikonowa antycellulitowa są coraz bardziej powszechne. Co prawda były już użytkowane w naprawdę odległych czasach. Bańki chińskie antycellulitowe się z medycyny Chińskiej. Bańki chińskie do masażu potrafią być wyprodukowane z rożnego produktu możemy wyróżnić:

  • bańka silikonowa antycellulitowa silikonowa
  • bańki chińskie antycellulitowe do masażu gumowe
  • bańki chińskie antycellulitowe szklane.

W zależności od ich sposobu używa się je na różne sposoby:

  • Bańka silikonowa antycellulitowa akupunkturowa – używane są często poprzez fizjoterapeutów i używane w właściwych punktach na ciele określonych właśnie poprzez schematy akupunkturowe,
  • bańki chińskie do masażu próżniowe – ich zasada działania bazuje na zassaniu powietrza i zrobienia podciśnienia. Są one stosowane na zimno,
  • bańki chińskie antycellulitowe ogniowe, które spalają powietrze dzięki podpaleniu brzegów naczynia,
  • bańka silikonowa antycellulitowa cięte tu poprzez nacięcia na ciele krew jest zasysana do środka.

Bańki chińskie do masażu możemy dostać właściwie w każdym sklepie kosmetycznym. Są one do kupienia w nietypowych formatach i odcieniach. Najbardziej rozpowszechnione są u nas bańki chińskie antycellulitowe gumowe. Są one głównie używane w klinikach podczas zabiegów. Wiele z nas także wykorzystuje je w mieszkaniu w momencie stałej pielęgnacji. Bańka silikonowa antycellulitowa duże wykorzystywane są na partie ciała takie jak plecy lub nogi. Bańki chińskie do masażu mniejsze używane są do masażu ramion a najmniejsze do masażu twarzy. W dawnych czasach zwykle używano bańki ogniowe i były one używane do leczenia przeziębienia czy zapalenia płuc. Teraz najczęściej stosuje się bańki chińskie antycellulitowe https://med-store.pl/banki-chinskie/banki-chinskie-silikonowe/9/7 jako zabieg estetyczny do usuwania cellulitu czy spalania tłuszczu. Jak stawiać bańki chińskie do masażu w domu. Skóra winna być oczyszczana. Zabieg bańkami polega na wytworzeniu próżni z powietrza do wnętrza bańki, ale żeby właściwie był wykonywany nasza cera musimy być właściwie naoliwiona. Do tego masażu szczególnie zalecane są olejki naturalne jak pomarańczowy czy lawendowy.

Jeżeli bańki chińskie do masażu zostaną zassane za mocno może zrobić się krwiak. By zapobiec takiej okoliczności zawsze możemy nieco odgiąć bańki chińskie antycellulitowe. Masaż nie powinien sprawiać nam bólu, zatem najlepiej jak na parę podstawowych serii pójdziemy do specjalisty, który zaprezentuje nam jak masować nasze ciało. Musimy też zwrócić uwagę na to aby zabieg był wykonywany w stronę serca absolutnie nie na odwrót co jest szczególnie istotne. Również ruchy winnym być okrężne i precyzyjne. Powinien on trwać od 20 do 30 minut i być wykonywany systematycznie co 2-3 dni. Dobrze jest również po takim masażu użyć kremy antycellulitowe napinające, które mają za zadnie zlikwidować tkankę tłuszczowa. Bańka silikonowa antycellulitowa nie mogą być używane przez osoby z problemami sercowymi, jak również poprzez osoby ze skórą naczyniową. Po takim masażu mogą pojawić się pęknięte naczynka, które będziemy musieli niwelować tylko laserem. Zatem warto jest przed zabiegiem zasięgnąć opinii masażysty. Skoro już zdecydujemy się na ich zakup, pamiętajmy żeby dobrać optymalne dla nas. Możemy również przeczytać opinie i wybrać takie, które cieszą się najlepszymi. Bańki chińskie do masażu są naprawdę atrakcyjną możliwością na poprawę swojej sylwetki, a zabieg jeśli jest wykonywany poprawnie należy do ciekawych.